WIND-HYDRO jest innowacyjną firmą konsultingową, która bazuje na wiedzy i doświadczeniu swoich pracowników i partnerów. Realizujemy projekty z zakresu naszych kluczowych kompetencji Energetyki Wiatrowej; Hydrologii oraz Analiz przestrzennych związanych z wykorzystaniem technologii GIS.

 

Firma tworzona jest przez wykształconych posiadających doświadczenie ludzi, z różnych branż dla których to co robią jest ich pasją. Tożsamość firmy WIND-HYDRO wynika z przyjętych zasad postępowania i kluczowych wartości, które rozwijamy i oferujemy naszym klientom wraz z naszymi produktami i usługami. Co wiąże się z  działaniami związanymi z odpowiedzialnością społeczną firmy WIND-HYDRO (Corporate Social Responsibility - CSR)

 

Stale rozszerzamy zakres wykonywanych usług bo chcemy być najlepsi i dlatego ciągle szkolimy się aby w pełni sprostać indywidualnym wymaganiom naszych klientów, jednocześnie jesteśmy konkurencyjni cenowo.

 

Najważniejsze cechy oferowanych produktów przez firmę WIND-HYDRO to innowacyjność i skuteczność które są źródłem naszego sukcesu.

 

Współpracujemy z wieloma cenionymi w kraju specjalistami, jak również z Uczelniami i Ośrodkami Badawczymi. Czynnie uczestniczymy w pracach badawczych, których celem jest wprowadzanie na rynek Polski najnowszych rozwiązań i dobrych praktyk stosowanych w Kraju i na Świecie.

 

Nasi specjaliści chętnie angażują się w projekty szkoleniowe współtworząc tym samym  platformę wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy środowiskiem naukowym a  środowiskiem inwestorów, wykonawców szukających sprawdzonych rozwiązań.

 

Naszą ofertę współpracy kierujemy zarówno do Instytucji Badawczo-Rozwojowych; Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i Prywatnych Przedsiębiorców.

Nasze doświadczenie w realizacji projektów gwarantuje najwyższą jakość usług, które oferujemy na Państwa życzenie zgodnie ze standardami metodyki zarządzania projektami PRINCE2 - globalnie uznanego skutecznego standardu zarządzania projektowania.