Zaproszenie na konsultacje społeczne planu Stop suszy!

15 sierpnia 2019 to data kiedy rozpoczynają się półroczne, ogólnopolskie konsultacje społeczne projektu planu przeciwdziałania skutkom suszy. Uwagi do projektu planu można składać na konsultacjesusza.pl, również tam w zakładce „O PPSS” zamieszczony został cały dokument do pobrania.

Formularz ankiety do zbierania opinii i uwag do PPSS

A jak ważny jest udział każdego z nas w konsultacjach, przypomina ambasador projektu Łukasz Nowicki.

Zaproszenie na konsultacje społeczne planu Stop suszy!

💧Projekt Stop suszy! wkroczył w kolejną fazę ❗️👍 15 sierpnia rozpoczynamy półroczne, ogólnopolskie konsultacje społeczne 🧐 ✍️👩‍💼 Jak ważny jest udział każdego z nas w spotkaniach, które odbędą się w 1️⃣5️⃣ miastach , przypomina ambasador projektu Łukasz Nowicki 😀#stopsuszy #szanujwode #pamietajowodzie #woda

Opublikowany przez Wody Polskie Środa, 14 sierpnia 2019
Łukasz Nowicki zaproszenie na konsultacje społeczne PPSS
Konsultacje społeczne PPSS

Zaproszenie do udziału w publicznych konsultacjach społecznych publikuje na swoich stronach Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przypominając, że prace nad planem zostaną sfinalizowane do końca 2020 r., a następnie dokument zostanie przyjęty w drodze rozporządzenia przez Ministra właściwego ds. gospodarki wodnej.

Szczegóły dotyczące zasad i trybu prowadzenia konsultacji zostały zamieszczone na stronie stopsuszy.pl/konsulatcje-spoleczne.

Zapraszamy!