Zapraszamy na Kongres Biogospodarki Łódź 2018

Kongres Biogospodarki Łódź 2018

Międzynarodowy Kongres Biogospodarki Łódź 2018 zainteresuje nie tylko przedsiębiorców, naukowców czy samorządowców. Oprócz paneli i dyskusji zostaną, bowiem zaprezentowane spektakularne przykłady ekologicznych rozwiązań: samochody elektryczne, wolna od chemii żywność, sposoby na czystą wodę i walkę ze smogiem czy opracowana w Łodzi unikatowa technologia produkcji biopaliw. Na ekologii można zarobić, a biogospodarka to branża z olbrzymim potencjałem.

zaproszenie na VI Kongres Biogospodarki, Marszałek Woj. Łódzkiego Witold Stępień

Międzynarodowy Kongres Biogospodarki Łódzkie 2018 odbędzie się 24 września w Łodzi w Hotelu Ambasador Premium, ul. Kilińskiego 145 .

Udział w Kongresie Biogospodarki jest bezpłatny.

Rejestracja odbywa się wyłącznie poprzez stronę internetową bioeconomy.lodzkie.pl

Szczególnie zapraszamy  do udziału w sesji C2 – Żywność wysokiej jakości w erze biotechnologii, prowadzonej przez dr Małgorzatę Stolarską z WIND-HYDRO.

Zapraszamy także do zapoznania się z zapowiedzią Kongresu. Hasło tegorocznego wydarzenia „Fascynujące skutki zielonej rewolucji”

Natomiast w poniedziałek podczas wieczornej Gali poznamy najlepszą Biogminę w województwie łódzkim- głosowanie wciąż trwa. Oceniany będzie nacisk na ochronę środowiska, inwestycje w poprawę jakości życia i zielone technologie. Dla internautów biorących udział w głosowaniu organizatorzy przygotowali wyjątkową nagrodę: bio-filiżankę wykonaną z… fusów z kawy.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu samorządu województwa łódzkiego.

Zapraszamy do udziału!